Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Strákar Gi / Mighty Mite (4-5 ára) / -25 kg
(Day 1)
1-1
Färdig
Fenrir Frosti Guðmundsson
Sleipnir
Jóhann þór Gunnarsson Mjölnir Vann på poäng - 02:00
Stelpur Gi / Pee Wee I (5-7ára) / -25 kg
(Day 1)
2-1
Färdig
Eva Dolores Valencia
Mjölnir
Vann på poäng - 02:00
Thelma Ósk Svavarsdóttir Mjölnir
Strákar Gi / Mighty Mite (4-5 ára) / -25 kg
(Day 1)
1-3
Färdig
Ýmir Eldjárn Guðmundsson
Sleipnir
Ari Bjarkason Mjölnir Vann via diskvalificering
Strákar Gi / Mighty Mite (4-5 ára) / -25 kg
(Day 1)
1-2
Färdig
Jóhann þór Gunnarsson
Mjölnir
Vann på poäng - 02:00
Flóki Ólafsson Mjölnir
Mighty Mite (4-5 ára) / -20 kg
(Day 1)
2-4
Färdig
Freyr Dreki Magnússon
Mjölnir
Sara Axelsdóttir Mjölnir Vann på poäng - 02:00
Strákar Gi / Pee Wee I (6-7ára) / -25 kg
(Day 1)
1-7
Färdig
Lionel Týr Abad Magnús
Mjölnir
Jökull Þormar Vigfússon Mjölnir Vann på poäng - 02:00
Stelpur Gi / Pee Wee I (5-7ára) / -25 kg
(Day 1)
2-2
Färdig
Eva Dolores Valencia
Mjölnir
Vann på domslut - 02:00
Viktoría Von Fannarsdóttir Mjölnir
Strákar Gi / Pee Wee I (6-7ára) / -25 kg
(Day 1)
1-8
Färdig
Filip Sliczner
Mjölnir
Pétur Dan Nikolov VBC Vann på Submission - 01:50
Strákar Gi / Mighty Mite (4-5 ára) / -25 kg
(Day 1)
1-4
Färdig
Fenrir Frosti Guðmundsson
Sleipnir
Vann via diskvalificering
Ýmir Eldjárn Guðmundsson Sleipnir
Stelpur Gi / Pee Wee II (6-9 ára) / -30 kg
(Day 1)
2-5
Färdig
Laufey Rökkvadóttir
Mjölnir
Vann på poäng - 03:00
Ellý Hayhurst Sleipnir
Strákar Gi / Pee Wee I (6-7ára) / -25 kg
(Day 1)
1-9
Färdig
Gunnar Fridleifsson
Mjölnir
Vann på domslut - 02:00
Mathias Jökull Olavsson Mjölnir
Stelpur Gi / Pee Wee I (5-7ára) / -25 kg
(Day 1)
2-3
Färdig
Thelma Ósk Svavarsdóttir
Mjölnir
Vann på domslut - 02:00
Viktoría Von Fannarsdóttir Mjölnir
Strákar Gi / Mighty Mite (4-5 ára) / -25 kg
(Day 1)
1-6
Färdig
Fenrir Frosti Guðmundsson
Sleipnir
Vann på poäng - 02:00
Flóki Ólafsson Mjölnir
Strákar Gi / Pee Wee I (6-7ára) / -25 kg
(Day 1)
1-10
Färdig
Rafael Moyle
Mjölnir
Vann på poäng - 02:00
Steinþór Árni Kolbeinsson Mjölnir
Stelpur Gi / Pee Wee II (6-9 ára) / -30 kg
(Day 1)
Färdig
Urður Erna Kristinsdóttir
Mjölnir
Vann på Walkover
Freyja Hayhurst Sleipnir
Strákar Gi / Pee Wee I (6-7ára) / -25 kg
(Day 1)
1-11
Färdig
Jökull Þormar Vigfússon
Mjölnir
Vann på poäng - 02:00
Pétur Dan Nikolov VBC
Stelpur Gi / Pee Wee II (6-9 ára) / -30 kg
(Day 1)
2-6
Färdig
Laufey Rökkvadóttir
Mjölnir
Vann på poäng - 03:00
Eva Ásmundsdóttir Mjölnir
Strákar Gi / Mighty Mite (4-5 ára) / -25 kg
(Day 1)
1-5
Färdig
Jóhann þór Gunnarsson
Mjölnir
Vann på poäng - 02:00
Ari Bjarkason Mjölnir
Strákar Gi / Pee Wee I (6-7ára) / -25 kg
(Day 1)
1-12
Färdig
Gunnar Fridleifsson
Mjölnir
Rafael Moyle Mjölnir Vann på poäng - 02:00
Stelpur Gi / Pee Wee II (8-11 ára) / -35 kg
(Day 1)
2-12
Färdig
Sóley Dögg Gunnarsdóttir
VBC
Olivia Sliczner Mjölnir Vann på poäng - 03:00
Strákar Gi / Pee Wee I (6-7ára) / -25 kg
(Day 1)
1-13
Färdig
Lionel Týr Abad Magnús
Mjölnir
Vann på poäng - 02:00
Filip Sliczner Mjölnir
Stelpur Gi / Pee Wee II (8-11 ára) / -35 kg
(Day 1)
Färdig
Olivia Sliczner
Mjölnir
Vann på Walkover
Jóhanna María Jónsdóttir Mjölnir
Strákar Gi / Pee Wee I (6-7ára) / -25 kg
(Day 1)
1-14
Färdig
Mathias Jökull Olavsson
Mjölnir
Vann via diskvalificering
Steinþór Árni Kolbeinsson Mjölnir
Strákar Gi / Pee Wee II (8-9 ára) / -25 kg
(Day 1)
1-19
Färdig
Sigmar Karl Ingþórsson
VBC
Skarphéðinn Krummi Sigrúnarson Mjölnir Vann på poäng - 03:00
Stelpur Gi / Pee Wee II (8-11 ára) / -35 kg
(Day 1)
2-13
Färdig
Leona Abad Magnús
Mjölnir
Vann på poäng - 03:00
Hanna Lovísa Sigurðardóttir Mjölnir
Strákar Gi / Pee Wee I (6-7ára) / -25 kg
(Day 1)
1-15
Färdig
Lionel Týr Abad Magnús
Mjölnir
Vann på poäng - 02:00
Gunnar Fridleifsson Mjölnir
Stelpur Gi / Pee Wee II (6-9 ára) / -30 kg
(Day 1)
2-7
Färdig
Urður Erna Kristinsdóttir
Mjölnir
Natalía Matthíasdóttir Mjölnir Vann på poäng - 03:00
Strákar Gi / Pee Wee II (8-9 ára) / -25 kg
(Day 1)
1-20
Färdig
Sigmar Karl Ingþórsson
VBC
Vann på poäng - 03:00
Gísli Ingvar Sigurđarson Mjölnir
Strákar Gi / Pee Wee I (6-7ára) / -25 kg
(Day 1)
1-16
Färdig
Mathias Jökull Olavsson
Mjölnir
Pétur Dan Nikolov VBC Vann på poäng - 02:00
Stelpur Gi / Pee Wee II (6-9 ára) / -30 kg
(Day 1)
2-8
Färdig
Ellý Hayhurst
Sleipnir
Urður Erna Kristinsdóttir Mjölnir Vann på poäng - 03:00
Strákar Gi / Pee Wee II (8-9 ára) / -25 kg
(Day 1)
1-21
Färdig
Skarphéðinn Krummi Sigrúnarson
Mjölnir
Vann på poäng - 03:00
Gísli Ingvar Sigurđarson Mjölnir
Strákar Gi / Pee Wee I (6-7ára) / -25 kg
(Day 1)
1-17
Färdig
Jökull Þormar Vigfússon
Mjölnir
Rafael Moyle Mjölnir Vann på poäng - 02:00