Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Karlar / Blátt eða hærra / - 82.3 kg
(Day 1)
V2-21
Gotowy
Davíð Freyr Guðjónsson
VBC
Magnus Ingvarsson RVK MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:57
Karlar / Hvítt / - 88.3 kg
(Day 1)
Karlar / Hvítt / - 82.3 kg
(Day 1)
V3-22
Gotowy
Anton Reynir
Mjölnir
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:16
Kári Jóhannesson Mjölnir
Karlar / Blátt eða hærra / - 82.3 kg
(Day 1)
V2-22
Gotowy
Benedikt Bjarnason
Mjölnir
Kristján Einarsson Mjölnir Wygrana na punkty - 06:00
Karlar / Hvítt / - 94.3 kg
(Day 1)
V1-21
Gotowy
Kári Ketilsson
Mjölnir
Máximos Aljayuosi Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Karlar / Hvítt / - 88.3 kg
(Day 1)
V3-23
Gotowy
Hrafnkell Þórisson
Sleipnir
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:44
Óli Ólafsson Mjölnir
Karlar / Hvítt / - 94.3 kg
(Day 1)
V1-22
Gotowy
Anton Logi Sverrisson
VBC
Wygrana na punkty - 05:00
Snorri Victor Gylfason Momentum BJJ Iceland
Karlar / Hvítt / - 88.3 kg
(Day 1)
V3-24
Gotowy
Ívar Sigurðsson
Mjölnir
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Skuli R VBC
Karlar / Hvítt / + 100.5 kg
(Day 1)
V1-25
Gotowy
Elías þór Halldórsson
VBC
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:58
Oddur Júlíusson Mjölnir
Karlar / Hvítt / - 88.3 kg
(Day 1)
V3-25
Gotowy
Hrafnkell Þórisson
Sleipnir
Slava Yelysyuchenko VBC Wygrana na punkty - 05:00
Karlar / Hvítt / - 94.3 kg
(Day 1)
V1-23
Gotowy
Kári Ketilsson
Mjölnir
Wygrana na punkty - 05:00
Snorri Victor Gylfason Momentum BJJ Iceland
Karlar / Hvítt / - 88.3 kg
(Day 1)
V3-26
Gotowy
Skuli R
VBC
Hrafnkell Þórisson Sleipnir Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Karlar / Hvítt / + 100.5 kg
(Day 1)
V1-26
Gotowy
Davíð Berman
Sleipnir
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
Oddur Júlíusson Mjölnir
Karlar / Hvítt / - 88.3 kg
(Day 1)
V3-27
Gotowy
Ívar Sigurðsson
Mjölnir
Wygrana na punkty - 05:00
Slava Yelysyuchenko VBC
Karlar / Hvítt / - 94.3 kg
(Day 1)
V1-24
Gotowy
Máximos Aljayuosi
Anton Logi Sverrisson VBC Wygrana na punkty - 05:00
Karlar / Hvítt / + 100.5 kg
(Day 1)
V1-27
Gotowy
Elías þór Halldórsson
VBC
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Davíð Berman Sleipnir
Karlar, opinn flokkur / Opinn
(Day 1)
V2-23
Gotowy
Kristján Einarsson
Mjölnir
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:47
Benedikt Bjarnason Mjölnir
Konur, opinn flokkur / Opin
(Day 1)
V1-28
Gotowy
Karlotta Baldvinsdottir
VBC
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Berglind Ómarsdóttir Mjölnir
Konur, opinn flokkur / Opin
(Day 1)
V1-29
Gotowy
Margrét Ýr Sigurjónsdóttir
Mjölnir
Wygrana na punkty - 06:00
Hera Margrét Bjarnadóttir Mjölnir
Karlar, opinn flokkur / Opinn
(Day 1)
V2-24
Gotowy
Halldór Valsson
Mjölnir
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:22
Sigurpáll Albertsson VBC
Konur, opinn flokkur / Opin
(Day 1)
V1-30
Gotowy
Karlotta Baldvinsdottir
VBC
Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:00
Dóra Haraldsdóttir Mjölnir
Karlar, opinn flokkur / Opinn
(Day 1)
V2-25
Gotowy
Matthías Elí Júlíusson
Mjölnir
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:24
Pétur óskar Mjölnir
Konur, opinn flokkur / Opin
(Day 1)
V1-31
Gotowy
Ólöf Embla Kristinsdóttir
VBC
Wygrana na punkty - 06:00
Ingibjörg Birna Ársælsdóttir Mjölnir
Karlar, opinn flokkur / Opinn
(Day 1)
V2-26
Gotowy
Guðlaugur Einarsson
Mjölnir
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Atli Þór Edwald Kristinsson Mjölnir
Karlar, opinn flokkur / Opinn
(Day 1)
V2-27
Gotowy
Kristján Helgi Hafliðason
Mjölnir
Brynjar Ellertsson Mjölnir Wygrana na punkty - 06:00
Konur, opinn flokkur / Opin
(Day 1)
V1-32
Gotowy
Lilja Guðjónsdóttir
Mjölnir
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Katrín Ólafsdóttir Mjölnir
Karlar, opinn flokkur / Opinn
(Day 1)
V2-28
Gotowy
Bjarni Ká
Mjölnir
Gudmundur Stefan Gunnarsson Sleipnir Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Konur, opinn flokkur / Opin
(Day 1)
V1-33
Gotowy
Karlotta Baldvinsdottir
VBC
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:16
Margrét Ýr Sigurjónsdóttir Mjölnir
Karlar, opinn flokkur / Opinn
(Day 1)
V2-29
Gotowy
Sighvatur Helgason
Mjölnir
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
Brynjólfur Ingvarsson Mjölnir
Konur, opinn flokkur / Opin
(Day 1)
V1-34
Gotowy
Ólöf Embla Kristinsdóttir
VBC
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:38
Lilja Guðjónsdóttir Mjölnir
Karlar, opinn flokkur / Opinn
(Day 1)
V2-30
Gotowy
Jeremy Aclipen
Mjölnir
Eiður Sigurðsson Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Karlar, opinn flokkur / Opinn
(Day 1)
V2-31
Gotowy
Kristján Einarsson
Mjölnir
Halldór Valsson Mjölnir Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42